MESS İSG Yarışmalarına başvuru süreci başladı!

Daha güvenli bir çalışma ortamı hedefiyle başlatılan MESS İSG Yarışmaları’nın bu yıl beşincisi düzenleniyor.

MESS tarafından iş sağlığı ve güvenliğinin yaşam kültürü olarak yaygınlaşması amacıyla hayata geçirilen MESS İSG Yarışmaları bu yıl beşinci kez düzenliyor. Yarışmanın Altın Eldiven kategorisinde sahada uygulanmış, somut hedeflere ulaşmış, işyerinde iş sağlığı ve güvenliğinin gelişimine katkı sağlamış iyi uygulamalar ödüllendirilecek. Altın Öneri kategorisinde ise MESS üye işyerlerinde çalışanların hayata geçen iş sağlığı ve güvenliği önerileri değerlendirilecek.

MESS Altın Eldiven ve MESS Altın Öneri kategorileri için başvuru süreci 31 Mayıs 2019 tarihinde sona edecek.

MESS İSG Resim Yarışması başvuruları 10 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabilecek

İş sağlığı ve güvenliği kültürünün çocuklar arasında yaygınlaşması amacıyla geçen yıl MESS İSG Yarışmaları kategorileri arasına eklenen Resim Yarışması için de başvuru süreci başladı.

Yarışma ile MESS üyesi işyerlerinde çalışanların çocuklarına temel sağlık ve güvenlik bilincinin aşılanarak bilinç ve farkındalığı yüksek bireyler yetiştirilmesi hedefleniyor. Yarışmada, üye işyeri çalışanlarının ilkokul ve ortaokulda eğitim gören çocuklarının iş sağlığı ve güvenliğini konu alan resimleri değerlendiriliyor. Resim Yarışması için başvuru süreci, 10 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek.

MESS İSG Yarışmalarına ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.