MESS Spot Eğitimleri 3500’ün üzerinde katılımcıya ulaştı

2018 yılında; 70 farklı konuda, 191 grup sınıf eğitimi yapıldı.

Değişen ve gelişen iş dünyasına uyum sağlamak amacıyla hayata geçirilen MESS Spot Eğitimleri çalışanların geleceğe hazırlanmasında gelişim kaynağı olmaya devam ediyor. Mayıs 2018’de başlatılan, Türkiye’den ve dünyadan alanının önde gelen uzmanları tarafından verilen eğitimler; Kişisel Liderlik, Ekibe Liderlik, İşe Liderlik ve Vizyoner Liderlik olmak üzere 4 ana başlıkta toplanıyor.

Çalışanları öğrenme yolculuğunda kişiselleştirilmiş ihtiyaçlara göre desteklerken, her açıdan tamamlayıcı bir gelişim olanağı sağlayan MESS Spot eğitimleriyle 2018 yıl sonu itibariyle 70 farklı konuda, 130’den fazla işyerinden 3.500’ün üzerinde katılımcıya ulaşıldı. Bu süre içinde 191 grup sınıf eğitimi yapıldı.

Mevcut içeriği ve güncellenen takvimi ile Şubat-Mayıs 2019 tarihlerinde devam edecek olan MESS Spot Eğitimleri, dijitalleşme ve yeni teknolojiler çerçevesinde siber güvenlik, yapay zeka, dijital dönüşüm ve sosyal medya eğitimleri ile günümüz çalışma hayatının gereksinimleri ile ilgili yol gösteriyor. Zihinsel çeviklik, çalışma psikolojisi, sürdürülebilir müzakere yetenekleri ve tasarım odaklı düşünme eğitimleri ile çalışanları geleceğe hazırlayan eğitimler ayrıca, insan kaynakları, endüstri ilişkileri ve mühendislik kadroları için gereken güncel teknik eğitimleri sunuyor. Farklı disiplinlerdeki konulardan ilham almayı sağlayan sağlıktan tasarıma, finanstan sanata kadar birçok alanda eğitim seçeneği de MESS Spot Eğitimleri kapsamında sunuluyor.

2-mess-spot-ic

2-mess-spot-ic-3

2-mess-spot-ic-2