ZF Sachs’tan yenilikçi projelere Mükemmellik Ödülü

Dünyanın en büyük sistem tedarikçilerinden ZF Sachs, Ar-Ge ekibi ile geleceğe yatırım yapıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen otomotiv firmalarına; araçlarını rekabette ön plana çıkaracak yenilikçi ürünler sunan ZF Sachs, Ar-Ge çalışanlarının geleceğin üretim dünyasına yön verecek yenilikçi projelerini ödüllendiriyor. ZF Sachs bu amaçla Mükemmellik Ödülleri (Excellence Award) organizasyonunu düzenliyor.

Bu yılki ZF Sachs Mükemmellik Ödülleri organizasyonu kapsamında kazananlar; şirketin Ar-Ge çalışanlarından Ertuğrul Çakmakçı ve Uğur Kıvanççı oldu. Çakmakçı ve Kıvanççı’nın “Calculation Tool for Optimization of Piston Rod Bar Length” isimli projesi “Small Projects” kategorisinde C (Car Chassis Technology) bölümü 2018 Mükemmellik Ödülüne layık görüldü. Proje, yarışmanın bir sonraki aşamasında tüm ZF genelinde değerlendirilmeye hak kazandı.

Futbolda da yeni başarı

Çalışanlarının motivasyonunu artırmak amacıyla sosyal etkinliklere de imza atan ZF Sachs, çalışanlarından oluşan futbol takımı ile başarıdan başarıya koşuyor. Ekim ayında düzenlenen şirketler arası futbol turnuvasında finale yükselen ZF Sachs futbol takımı ikinciliğe ulaşarak önemli bir başarıya imza attı.

9-zf-sachs-ic